Złe wiadomości dla fanów Harry'ego Pottera. Hogwarts Legacy opóźnione

Strona głównaZłe wiadomości dla fanów Harry'ego Pottera. Hogwarts Legacy opóźnione
13.01.2021 19:11
Złe wiadomości dla fanów Harry'ego Pottera. Hogwarts Legacy opóźnione
bDUcgUzq

Najbardziej oczekiwana przez fanów Harry'ego Pottera gra 2021 roku nie jest już najbardziej oczekiwaną przez fanów Harry'ego Pottera grą 2021 roku. Bo ukaże się dopiero w 2022.

bDUcgUyJ

Jak poinformowała firma Warner Bros. na Twitterze, zapowiedziana na ten rok gra "Hogwarts Legacy" zaliczy opóźnienie. To action-RPG w otwartym świecie, toczące się w uniwersum Harry'ego Pottera na wiele lat przed wydarzeniami z książek (w okolicach roku 1800), ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Chcielibyśmy podziękować fanom z całego świata za niesamowitą reakcję na zapowiedź "Hogwarts Legacy" od naszej marki Portkey Games. Stworzenie najlepszego możliwego doświadczenia dla wszystkich fanów Wizarding World i gier wideo jest dla nas najważniejsze, dlatego dajemy grze tyle czasu, ile jej potrzeba.

bDUcgUyL

Można przeczytać w umieszczonym na Twitterze oświadczeniu.

Hogwarts Legacy, zapowiedziane we wrześniu zeszłego roku podczas eventu PlayStation. Za grę odpowiedzialny jest zespół Avalanche Software, znany z serii"Disney Infinity". Nie mylić z Avalanche Studios, tymi od "Just Cause". To inne Avalanche.

Portkey Games jest zaś marką stworzoną przez Warner Bros. na potrzeby wydawania wszystkich nowych gier z uniwersum Harry'ego Pottera.

Dominik Gąska

bDUcgUyR

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

Imperatory
Źródło zdjęć: © WP
Imperatory
bDUcgUzH