Hogwarts Legacy to już bestseller. Są pierwsze wyniki sprzedaży

Hogwarts Legacy to już bestseller. Są pierwsze wyniki sprzedaży

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Źródło zdjęć: © Steam
04.01.2023 15:40, aktualizacja: 07.02.2023 10:40

Świat magii jeszcze nigdy nie był tak blisko. Osadzona w uniwersum Harry'ego Pottera produkcja już wkrótce trafi do rąk graczy. I chociaż aktualnie trwa małe zamieszanie z preorderami, to i tak twórcy mogą odtrąbić niemały sukces.

Hogwarts Legacy to produkcja, która w pewien sposób wystawiła na próbę cierpliwość graczy. Premiera gry była przekładana kilka razy, by ostatecznie zameldować się na początku 2023 r.

Po drodze nie zabrakło małej afery, jednak zainteresowanie tytułem wcale nie maleje, a wręcz przeciwnie – przybiera na sile wraz z nowym rokiem. Spory apetyt mają zwłaszcza użytkownicy konsol PlayStation 5.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Duże zainteresowanie grą

Cenne informacja ujawnia Amazon. Hogwarts Legacy przoduje na listach sprzedaży w Wielkiej Brytanii i USA, jeśli chodzi o konsolę PlayStation 5. A przecież do premiery jest jeszcze parę tygodni, więc niewykluczone, że gra umocni się na prowadzeniu.

Obraz
Obraz;
Źródło zdjęć: © Amazon

Hogwarts Legacy – premiera i platformy

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 r. na PC, PS5, Xbox Series X/S. Nieco później, bo 4 kwietnia, odbędzie się premiera wersji przeznaczonej na starsze generacje konsol.

Aktualnie trwa zamieszanie związane z zamówieniami przedpremierowymi. Niektórzy gracze otrzymali wiadomość o anulowaniu preorderów Digital Deluxe Edition na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ale ma to swoje uzasadnienie. WB Games Support wskazuje, że wynika to z opóźnionej premiery wersji na starsze konsole (w skład Digital Deluxe miał zawierać jednocześnie wersję na PS4/XONE).

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)