Gra z uniwersum Warcraft w wersji mobilnej. Wkrótce odbędzie się specjalny pokaz

Gra z uniwersum Warcraft w wersji mobilnej. Wkrótce odbędzie się specjalny pokaz

World of Warcraft: Shadowlands
World of Warcraft: Shadowlands
29.04.2022 11:07

Blizzard nie zatrzymuje się. Firma już za kilka dni zaprezentuje graczom nową produkcję. Chodzi o grę mobilną, osadzoną w popularnym uniwersum Warcraft. Wkrótce poznamy szczegóły.

O mobilnej grze, która będzie osadzona w uniwersum Warcraft, jest głośno od dłuższego czasu. W zasadzie pierwsze plotki i doniesienia sięgają 2017 roku, jednak na próżno było szukać konkretnych informacji. Raporty kwartalne, w tym ten najnowszy, również wiele nie zdradzają - wiadomo jedynie tyle, że "coś takiego" powstaje i (teoretycznie) ma zadebiutować w 2022 roku.

Mówi się, że "niewiedza jest błogosławieństwem", ale wszystko wskazuje na to, że nie będziemy dłużej trzymani w stanie błogiej nieświadomości. Blizzard zaprasza na specjalny pokaz, dedykowany mobilnej grze w uniwersum Warcraft. Wydarzenie odbędzie się 3 maja o godzinie 19:00 polskiego czasu. I w tym momencie limit szczegółów został osiągnięty. Nie wiem, jaka to będzie gra: strategia, może RPG, coś w stylu Pokemon GO? Czas pokaże.

Widać wyraźnie, że Blizzard skupia się ostatnio na grach mobilnych. Parę dni temu poznaliśmy oficjalną datę premiery Diablo Immortal. Niespodzianką jest to, że gra nie pojawi się wyłącznie na urządzeniach iOS i Android. Diablo Immortal trafi również na komputery osobiste. Czy podobny los czeka nową grę? Niewykluczone, że się tego dowiemy ostatniego dnia majówki.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)