Gra, w którą chcę zagrać już teraz? Forza Horizon 5

Gra, w którą chcę zagrać już teraz? Forza Horizon 5
10.08.2021 11:21
Gra, w którą chcę zagrać już teraz? Forza Horizon 5

Ujawniona mapa jest jednym z powodów. Twórcy pokazali, gdzie będziemy się ścigać w Forza Horizon 5 i terenu będzie połowę więcej niż poprzednio. Ale najbardziej piorunujące wrażenie robi na mnie ruch w grze PlayGround Games.

Płynność, refleksy na karoserii, szczegółowość otoczenia. Wszystko to sprawia, że w Forzę Horizon 5 najchętniej zagrałbym już dziś. Rewolucji w mechanice jazdy się nie spodziewam i stawiam, że PlayGround Games pójdzie w sprawdzone patenty. Ale ta przestrzeń i możliwość techniczne konsoli Xbox Series X, działają na wyobraźnię.

Spójrzmy na tę mapę. Już Forza Horizon 4 była przepastną piaskownicą. A tu miejsca i różnorodności ma być jeszcze więcej.

367517344790423969

Forza Horizon 5 ma nie tylko wyglądać oszałamiająco, ale również brzmieć. Nie jestem znawcą motoryzacji, ale ludzie, którym ufam, twierdzą, że włosy na karku jeżyć będzie również dźwięk i możliwość jego personalizacji. Te miały ulec solidnemu rozszerzeniu względem Forzy Horizon 4.

Czym będziemy jeździć po Meksyku i okolicach? Tu pozostaje jeszcze sporo pytań. Pamiętajmy, że poprzednia Forza wystartowała z wyborem 450 aut. A zasady kontynuacji są bezwzględne: ma być wszystko więcej i bardziej. Jednym z ostatnich samochodów potwierdzonych jest Toyota GR Supra z 2020 roku. W sumie widzieliśmy już kilkadziesiąt aut.

Forza Horizon 5 zadebiutuje 9 listopada, a więc do premiery zostało jeszcze sporo czasu. Tym, którzy podobnie jak ja, nie mogą się doczekać, pozostaje liczyć na demo, które mogłoby umilić nam wydłużający się czas.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)