God of War Ragnarok. Twórcy mają dobrą i złą wiadomość

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.12.2022 11:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twórcy God of War Ragnarok poinformowali o nowym trybie, który niebawem trafi do gry. Jest tylko jeden drobny problem: cierpliwość graczy zostanie wystawiona na próbę.

Nie jest tajemnicą, że God of War Ragnarok to dla wielu graczy główny kandydat do miana gry roku 2022. Dzieło Santa Monica Studio zostało ciepło przyjęte przez krytyków na całym świecie, o czym świadczy przegląd recenzji.

Produkcja borykała się z pewnymi problemami na starcie (brak polskiego dubbingu w wersji pudełkowej), jednak to już jest przeszłość. Teraz twórcy poinformowali, kiedy God of War Ragnarok otrzyma tryb NG+ (nowa gra plus).

Twórcy mają dobrą i złą wiadomość

Zacznijmy od tej dobrej. God of War Ragnarok otrzyma tryb NG+ i tym samym rozpoczniemy swoją przygodę jeszcze raz, ale z zachowaniem umiejętności oraz ekwipunku. Patrząc na inne gry (oraz poprzednią odsłonę God of War) możemy przypuszczać, że NG+ zaoferuje nowe przedmioty. Jest też zła wiadomość: na tryb NG+ musi zaczekać aż do wiosny 2023 r.

Marka God of War jest nieustannie rozwijana

O God of War jest nadal głośno i to nie tylko za sprawą najnowszej gry. Amazon oficjalnie potwierdził, że przygody Kratosa doczekają się serialowej adaptacji. Showrunnerem produkcji będzie Rafe Judkins ("Koło czasu"), a za scenariusz odpowiedzialni będą Mark Fergus oraz Hawk Ostby ("Iron Man", "The Expanse"). Niestety, nie znamy jeszcze nazwisk głównych aktorów.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)