Ghost of Tsushima 2 powstaje - to już pewne. I być może tylko na PS5

Ghost of Tsushima 2 powstaje - to już pewne. I być może tylko na PS5

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Barnaba Siegel
25.01.2021 14:47

Były liczne poszlaki, teraz jest czarno na białym. Ghost of Tsushima powstaje. Przy czym to wciąż nie bezpośredni komunikat od Sucker Punch do fanów, ale nie mniej oficjalna komunikacja na LinkedInie

Strony dla pracowników i z ogłoszeniami o pracę to cenne źródło dla informacji i jeszcze cenniejsze dla plotek. "Ghost of Tsushima", świetna, samurajska produkcja na wyłączność dla PlayStation 4 (i moja gra roku 2020), przeszła przez oba te stadia.

W październiku mieliśmy ogłoszenia o pracę, które jasno wskazywały na to, że Sucker Punch robi kontynuację gry. Teraz wprost potwierdził to Dave Malloy, dyrektor kreatywny działu wideo w studiu Sucker Punch, który w swoim CV na LinkedInie napisał wprost:

Presently working on the Ghost of Tsushima game for Sony PlayStation.

Co należy rozumieć nie jako "pracuje nad grą 'Ghost of Tsushima'", a jako "pracuje nad kolejną grą/grą ze świata 'Ghost of Tsushima'".

Jest jeszcze jedna rzecz. Jak podaje serwis wccftech, jeszcze wczoraj w CV można było wyczytać, że "Ghost of Tsushima 2" ma powstawać konkretnie pod "PlayStation 5". Teraz zapisek zniknął. Ale nie zdziwiłbym się, gdyby za - powiedzmy - 2 lata Sony odcięło się od optymalizowania gier dla konsoli z 2013 roku.

Cóż, pewnie niedługo sam Sucker Punch potwierdzi. I doda, że jeszcze dłuuugo poczekamy na jakiekolwiek ogłoszenia związane z "GoT 2". W końcu gra jest wyjątkowo prężnie rozwijana, jesienią otrzymaliśmy masywny patch z trybem multi i nową grą plus.

I, dobrze, czekajmy długo, byleby wyszła z tego taka perełka, jak pierwsza część w serii. A jest co dodawać w dwójce, oj jest. "Ghost of Tsushima" ma tyle świetnych wątków na poziomie i scenariusza, i mechanizmów w grze, że można zrobić z tego cudny sequel. A nawet... wejść w buty pierwszych części "Assassin's Creeda".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)