Frostpunk za darmo! Epic Games Store rozdaje polski hit

Strona głównaFrostpunk za darmo! Epic Games Store rozdaje polski hit
04.06.2021 13:25
Frostpunk za darmo! Epic Games Store rozdaje polski hit
Źródło zdjęć: © WP
bEhaqjOu

Takie informacje bardzo lubimy. W tym tygodniu w sklepie Epic Games możecie odebrać całkowicie za darmo grę Frostpunk na stałe. Produkcja studia 11 bit czeka na was do 10 czerwca.

bEhaqjNN

W tym tygodniu w ramach darmowych gier od Epic Games Store możemy odebrać Frostpunk. Trzeba się spieszyć, bo promocja trwa do godziny 17:00 10 czerwca. Wtedy też zostanie udostępniona kolejna gra, chociaż wydawca nie zdradza jeszcze, czego się spodziewać. Grę Frostpunk możecie odebrać pod tym adresem.

Frostpunk to produkcja studia 11 bit, której większości graczy raczej nie trzeba przedstawiać. Jeśli jednak nie mieliście z nią do czynienia to może właśnie natrafił się idealny moment. Co można powiedzieć o grze? Ta produkcja znacznie różni się od mainstreamowych gier.

Frostpunk za darmo - czy warto spróbować?

Należy do gatunku survival city builder, a więc naszym zadaniem jest głównie przetrwanie i budowa miasta. Jednakże Frostpunk wyróżnia się i pod tym względem. W grze musimy podejmować wiele kontrowersyjnych decyzji, a każda z nich wiąże się z konsekwencjami. Nie ma dobrych wyborów.

bEhaqjNP
Bank rozbity - planszówka Frostpunk zebrała ponad 11 milionów!
Bank rozbity - planszówka Frostpunk zebrała ponad 11 milionów!
bEhaqjOL