Flying Wild Hog pracuje nad nową grą. "Ambitny projekt" powstanie w UE5

Flying Wild Hog, Evil West
Flying Wild Hog, Evil West
Źródło zdjęć: © Polygamia

15.05.2023 10:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polskie studio Flying Wild Hog już pracuje nad nową grą – tak wynika z treści oferty pracy udostępnionej przez dewelopera. Zespół celuje w trzecioosobowego akcyjniaka, który zostanie stworzony na w środowisku Unreal Engine 5.

Flying Wild Hog nie zwalnia tempa. W listopadzie 2022 r. zadebiutowało Evil West, które spotkało się z całkiem pozytywnym odbiorem ze strony graczy oraz recenzentów. Ba, nawet sam twórca serii God of War docenił kunszt i jakość tej bezkompromisowej produkcji.

Teraz pojawiają się pierwsze konkrety na temat nowej gry. Źródłem tych informacji jest oferta pracy udostępniona przez dewelopera. Oto wszystko, co możemy z niej "wycisnąć".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowa gra Flying Wild Hog: co wiemy?

  • W ofercie pracy czytamy, że studio pracuje "nad zupełnie nowym i ambitnym projektem na konsole nowej generacji oraz PC";
  • Fundamentem gry będzie silnik Unreal Engine 5;
  • Flying Wild Hog najprawdopodobniej nie chce zmieniać zwycięskiego składu, więc i tym razem otrzymamy "szybką grę akcji z perspektywy trzeciej osoby".

I w praktyce te trzy podpunkty wyczerpują informacje o nowej grze.

Czy warto zagrać w Evil West? Danny Trejo nie ma wątpliwości

Jeśli z pewnych przyczyn umknęła wam premiera Evil West i jesteście ciekawi, czego doświadczycie w toku rozgrywki, to sprawdźcie, co na ten temat ma do powiedzenia legendarny Danny Trejo. Rewelacyjny trailer nie zostawia złudzeń: Evil West to idealna propozycja dla wszystkich entuzjastów rozwałki i bezkompromisowej akcji.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)