Danny "Maczeta" Trejo chce zagrać w Evil West. Ten trailer rozbija bank

Danny "Maczeta" Trejo chce zagrać w Evil West. Ten trailer rozbija bank

Evil West
Evil West
Źródło zdjęć: © YouTube
17.11.2022 16:09

Polskie studio Flying Wild Hog przypomina o zbliżającej się premierze Evil West. I robi to w niesamowitym stylu. W najnowszym zwiastunie występuje sam Danny Trejo i ma dosłownie kilka ciekawych słów do powiedzenia.

Evil West – premiera tuż za rogiem

Oczy entuzjastów gatunku action adventure skierowane są na polską ekipę Flying Wild Hog i ich najnowsze dzieło. Premiera Evil West zbliża się wielkimi krokami i tu pojawia się fundamentalne pytanie: czy gracze są gotowi na solidną dawkę masakry? Danny "Maczeta" Trejo nie ma co do tego wątpliwości.

Dziki i Dziwny Zachód

Evil West stawia na akcję, akcję i – jakże inaczej – jeszcze raz akcję. Nie oznacza to, że produkcja pozbawiona jest głębi. Przyjrzyjmy się więc konstrukcji tego "dziwnego" świata i ten epitet nie został powołany bezcelowo. Otóż Evil West to reprezentant konwencji Weird West, czyli Dziwnego Zachodu. I w istocie, w tej produkcji dzieją się rzeczy bardzo dziwne.

Ciekawe spojrzenie na dyplomację

W Evil West spotyka się steampunkowa estetyka, westernowy klimat i hordy bestii o niezbyt dyplomatycznych zamiarach. Protagonista należy do tajnej organizacji, powołanej przez rząd USA, która (pozdrawiam, Geralt) zabija potwory, w celu zachowania równowagi. I warto to podkreślić: zabija w niezwykle wyrafinowany sposób.

Premiera Evil West

Evil West zadebiutuje w pełnej krasie już niebawem, bo 22 listopada 2022 r. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)