The Looker to prześmiewcza gra. Do odebrania całkowicie za darmo

Strona głównaThe Looker to prześmiewcza gra. Do odebrania całkowicie za darmo
20.06.2022 15:44
The Looker
The Looker
Źródło zdjęć: © Steam

The Looker do za darmo na platformie Steam. To swego rodzaju satyra wymierzona w inne produkcje, która zabiera gracza w podróż do świata pełnego frustrujących zagadek. Całość została ozdobiona specyficznym rodzajem humoru.

Gry, które są parodią innych produkcji, to żadna nowość. Dość wspomnieć o Clownfield 2042, które "nabija się"Battlefielda 2042. Do tego zacnego grona specyficznych tytułów dołącza The Looker, czyli darmowa gra od Subcreation Studio. Premiera na platformie Steam miała miejsce całkiem niedawno, bo 17 czerwca. W momencie pisania publikacji, The Looker posiada 619 recenzji (bądź opinii) i są to głosy "przytłaczająco pozytywne".

Czego się spodziewać po tej darmowej produkcji? The Looker to jednoosobowa gra, która zaoferuje 55 kreatywnych zagadek. To swego rodzaju parodia The Witness. Około 2 godziny rozgrywki wypełnione "niezbyt śmiesznymi żartami" oraz "frustrującymi zadaniami". Cel jest jeden - zdenerwować gracza.

Podtekst żartów jest niekiedy "odważny", więc po grę powinni sięgnąć dorośli gracze. W The Looker występuje jedynie język angielski.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)