Epic Games Store wręcza gry za darmo. Poznaliśmy nową ofertę

Epic Games Store wręcza gry za darmo. Poznaliśmy nową ofertę

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
20.06.2022 11:59, aktualizacja: 20.06.2022 12:31

Epic Games Store z darmowymi grami do odebrania. Poznaliśmy tytuły kolejnych produkcji, które już niebawem trafią na wirtualne półki cyfrowego sklepu. W ofercie prawdziwa gratka dla majsterkowiczów.

Epic Games Store powraca do standardowego cyklu, przez co odpowiednio wcześniej poznajemy szczegóły nadchodzącej oferty. Już w tym tygodniu odbierzemy całkowicie za darmo aż dwie gry, a wśród nich tytuł, który powinien trafić w gusta wszystkich entuzjastów symulatorów. Najbliższy czwartek zapowiada się niezwykle ciekawie.

Car Mechanic Simulator 2018 za darmo w Epic Games Store

Car Mechanic Simulator 2018, czyli poznaj tajniki zawodu, jakim jest mechanik samochodowy. A najlepiej uczynić to w przerwie między mieszaniem betonu. Wszystko w sterylnych warunkach, w domowym zaciszu, bez brudzenia rąk. Jest to kolejna gra z tej serii, która rozwija wszystko to, co zostało zapoczątkowane we wcześniejszych produkcjach. Naprawa i konserwacja pojazdów jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition za darmo

Kolejną grą, którą za darmo przypiszemy do swojego konta w Epic Games Store, jest cyfrowa adaptacja popularnej gry planszowej. To wspaniała propozycja dla miłośników gier strategicznych i ekonomicznych. W toku rozgrywki dążymy do osiągnięcia przewagi, wykorzystując przy tym potencjał militarny, jak i drogę dyplomatyczną.

Car Mechanic Simulator 2018 oraz A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition odbierzemy za darmo w najbliższy czwartek, czyli 23 czerwca o godzinie 17:00 czasu polskiego. Nadal możemy skorzystać z trwającej oferty i uzupełnić kolekcję gier o Supraland.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)