Firmware 9.00 na PS4 generuje problemy. Gracze się skarżą

Firmware 9.00 na PS4 generuje problemy. Gracze się skarżą

Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 4
Źródło zdjęć: © Unsplash.com
15.09.2021 19:57

Na reddicie pojawiają się skargi graczy na firmware 9.00 na PS4. Według nich najnowsza aktualizacja oprogramowania znacząco utrudnia korzystanie z konsoli.

PS4 otrzymało nową aktualizację oprogramowania. Nowy firmware został oznaczony numerem 9.00. W wątku na Reddicie poświęconym najnowszej wersji oprogramowania pojawiły się komentarze mówiące o tym, że po jej zainstalowaniu widać znaczące problemy z używaniem konsoli.

Jeden z użytkowników skarży się, że po instalacji konsola była "wolna". Na tyle wolna, że konieczny był jej restart. Inny odpowiedział mu, pisząc, że po aktualizacji nie mógł korzystać z funkcji telewizji, odtwarzacza multimedialnego, ani sklepu PlayStation. To jednak dopiero początek.

Użytkownik TheIronGhost stwierdził, że jego konsola stała się kompletnie bezużyteczna po tej aktualizacji. Napisał w komentarzu, że nie może nic zrobić, a przełączanie między poszczególnymi menu trwa wieczność. Jak stwierdził, udało mu się uruchomić PS Store dopiero po 7 restartach konsoli, a mimo to po 10 minutach nie wyświetlił mu się nawet ekran startowy sklepu.

Z wątku wynika, że problem nie dotyka wszystkich użytkowników konsol PS4. Wiele osób pisze, że z ich konsolami nie stało się nic złego po aktualizacji. W zasadzie nie wiadomo z czego wynikają problemy, ale dobrym pomysłem może być wstrzymanie się z instalacją nowego oprogramowania do momentu, w którym Sony wypuści aktualizację usuwającą błędy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)