Epic Games Store rozdaje gry za darmo. Poznaj Japonię

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

07.11.2022 07:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epic Games Store przygotował nową ofertę darmowych gier. W tym tygodniu użytkownicy platformy otrzymają dwie całkowicie odmienne od siebie produkcje. Ta większa zabierze graczy do Japonii w okresie Edo.

Epic Games Store rozdaje kolejne darmowe gry. Tym razem, tak jak ma to miejsce zazwyczaj, gracze otrzymają dwa tytuły z innych półek. Jedna z darmowych produkcji to niewielki tytuł niezależny, podczas gdy drugi to rzecz, która zgromadziła wokół siebie sporą gromadę fanów i zdobyła wiele pozytywnych recenzji.

Gwiazdą oferty gier za darmo, które będą rozdawane wszystkim użytkownikom Epic Games Store w najbiższym tygodniu, zdecydowanie jest Shadow Tactics: Blades of the Shogun, za stworzenie którego odpowiada studio Mimimi Games. Ta uznana strategia to zdecydowanie pozytywny akcent wśród rozdawanych przez Epic gier.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo w Epic Games Store

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to strategia czasu rzeczywistego. Model rozgrywki, który obrali twórcy, może przypominać ten znany z serii Commandos, która swego czasu cieszyła się w Polsce niemałą popularnością. Wyraźnie zmienia się jednak środowisko, w którym toczy się akcja gry. Shadow Tactics: Blades of the Shogun zabiera nas do Japonii w erze Edo.

W Shadow Tactics: Blades of the Shogun przejmujemy kontrolę nad grupą złożoną z pięciu żołnierzy, którzy dysponują zróżnicowanymi umiejętnościami. Wrogowie mają przeważnie przewagę liczebną nad graczem, co skłania do pozostawania w ukryciu i metodycznego eliminowania przeciwników jednego po drugim. Wydane w 2016 r. Shadow Tactics: Blades of the Shogun zyskało uznanie graczy I recenzentów, więc jest to produkcja, w którą zdecydowanie warto zagrać, szczególnie jeśli jest udostępniana za darmo. Standardowa cena gry w Epic Games Store to 13,90 zł, ale do 8.11.2022 r. można ją kupić za 13,90 zł, więc jeśli ktoś nie może się doczekać, może skorzystać z tej korzystnej promocji.

Alba: A Wildlife Adventure za darmo w Epic Games Store

Drugą z gier, która trafią za darmo do użytkowników Epic Game Store jest produkcja o wiele mniejsza. Alba: A Wildlife Adventure to tytuł niezależny, będący produkcją, która stawia na wrażenia artystyczne. Podczas rozgrywki wcielamy się w dziewczynę imieniem Alba, która chce pomóc mieszkańcom pewnej śródziemnomorskiej wyspy.

Alba: A Wildlife Adventure to tytuł, który porusza kwestie ekologiczne. Alba podczas pobytu na wyspie u swojego dziadka zauważa jej duży problem - śmieci. W trakcie rozgrywki skupiamy się na tym, by uratować to miejsce. Gracz może swobodnie eksplorować całą wyspę, robiąc przy tym zdjęcia różnym gatunkom zwierząt, a także wykonując rzecz jasna misje główne i poboczne. Cena tytułu w Epic Games Store nie jest jeszcze znana. Na platformie Steam kosztuje on obecnie 60,99 zł.

Shadow Tactics: Blades of the ShogunAlba: A Wildlife Adventure zostaną udostępnione za darmo na platformie Epic Games Store już w czwartek 10 listopada 2022 r. o godzinie 17:00. Do tej pory można będzie pobierać dwie darmowe gry w ramach promocji z zeszłego tygodnia.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)