Gry za darmo od Epic Games Store. Rozdawnictwo czas zacząć

Gry za darmo od Epic Games Store. Rozdawnictwo czas zacząć

Epic Games Store z darmowymi grami
Epic Games Store z darmowymi grami
Źródło zdjęć: © Epic Games
03.11.2022 17:00

Epic Games Store oferuje kolejne gry, które odbierzemy za darmo. Nasza kolekcja może się poszerzyć za sprawą dwóch tytułów, a każdy z nich jest wymagający na swój własny sposób.

Epic Games Store pozostaje konsekwentny i pozwala graczom zgarnąć darmowe produkcje. Jak to zazwyczaj bywa i tym razem udostępniane gry różnią się od siebie pod wieloma względami. Przez najbliższy tydzień odbierzemy bezpłatnie sieciową strzelankę oraz grę logiczną, która potrafi dać niezły wycisk.

Na pierwszy ogień idzie Rising Storm 2: Vietnam (89,99 zł). Jest to sieciowa strzelanka z akcją osadzoną w czasie wojny w Wietnamie. Twórcy – Tripwire Interactive w asyście Antimatter Games – postawili na realizm. Fundamenty rozgrywki są zbliżone do tych, które znamy z poprzedniej części.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ciekawie prezentuje się również druga darmowa gra od Epic Games Store. Filament (60,99 zł), bo o tej pozycji mowa, to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników łamigłówek, zagadek środowiskowych. Twórcy przygotowali ich ponad 300, a ich złożoność rośnie proporcjonalnie względem postępów w rozgrywce.

Obie gry są już dostępne do pobrania, oczywiście bezpłatnie. Wystarczy posiadać konto na Epic Games. Oferta jest ograniczona czasowo i potrwa do 10 listopada 2022 r., do godziny 17:00 czasu polskiego.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)