God of War Ragnarok na PlayStation 4 i PlayStation 5. Porównanie grafiki

God of War Ragnarok na PlayStation 4 i PlayStation 5. Porównanie grafiki

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.11.2022 12:16, aktualizacja: 07.11.2022 16:46

Premiera God of War Ragnarok tuż za rogiem, a już teraz gracze mogą sprawdzić, jak prezentuje się oprawa graficzna na poszczególnych generacjach konsol.

God of War Ragnarok co prawda zadebiutuje 9 listopada, jednak już teraz jest głośno o tej produkcji. Spływające z całego świata recenzje nie pozostawiają złudzeń – nowy GoW to jeden z najjaśniejszych punktów na gamingowej mapie tego roku. Dowód? W wielu recenzjach posypały się najwyższe oceny.

Z pewnością wielu graczy zastanawia się, jak God of War Ragnarok radzi sobie ze starszymi konsolami. Z pomocą przychodzi ElAnalistaDeBits, czyli kanał specjalizujący się w porównaniach graficznych i wydajnościowych. Poniższy materiał pokazuje różnice między PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 5. Na nagraniu znajdują się rzecz jasna fragmenty z rozgrywki, więc osoby spoilerowo nadwrażliwe niech wezmą głęboki oddech.

Jakość grafiki podlega indywidualnej ocenie, jednak trzeba przyznać, że nawet na PlayStation 4 jest solidnie. Staruszek radzi sobie bardzo dobrze, jak na swoje lata i możliwości, jednak posiadacze PS4 będą skazani na dłuższe ekrany ładowania, co raczej nie jest tajemnicą. Lepsza wydajność jest jak najbardziej po stronie PlayStation 5.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)