Epic Games Store ratuje weekend. Kolejne gry za darmo

Epic Games Store ratuje weekend. Kolejne gry za darmo

Epic Games Store
Epic Games Store
09.07.2021 13:49

Kilka rzeczy w życiu jest pewnych: śmierć, podatki i cotygodniowa porcja bezpłatnych gier, które znajdziemy na Epic Games Store. Co czeka nas tym razem?

W ubiegłym tygodniu mogliśmy pobierać tylko jedną grę - The Spectrum Retreat. Tym razem Epic Games Store wraca do tradycji udostępniania dwóch tytułów za darmo. A skoro w kraju mamy na przemian falę upałów i ulew, obie produkcje mogą okazać się zbawieniem na nadchodzący weekend.

W ofercie znalazły się Bridge Constructor: The Walking Dead oraz Ironcast. Pierwsza z propozycji to połączenie gry logicznej, w której musimy bezpiecznie przetransportować ludzi do wyznaczonego celu. Przeszkodą będą zastępy zombie znanych z serialu i komiksów "The Walking Dead".

Ironcast to z kolei rzecz na papierze nazwana strategią turową, ale w rzeczywistości bliżej jej do serii gier Puzzle Quest. Tło stanowi alternatywna historia utrzymana w duchu steampunkowym z wyraźnymi inspiracjami klasyków literatury science-fiction: H. G. Wellsa oraz Juliusza Verne'a.

Obie gry są dostępne w Epic Games Store za darmo do 15 lipca do godziny 17. Wtedy ich miejsce zajmą kolejne tytuły, a będą nimi: Obduction oraz Offworld Trading Company.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)