Elden Ring gigantycznym sukcesem. Japończycy pokazali wyniki sprzedaży

Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.02.2023 11:17, aktual.: 23.01.2024 15:26

Elden Ring to potęga i mamy na to liczby. Bandai Namco ujawnia skalę sukcesu; miliony sprzedanych egzemplarzy potwierdzają, że ten tytuł nie bez powodu jest określany jako najlepsza gra ubiegłego roku.

Elden Ring – niekwestionowany hit ubiegłego roku, bohater przedziwnych eksperymentów, tytuł uwielbiany przez Elona Muska... Można tak wymieniać w nieskończoność, jednak najważniejsze jest to, że FromSoftware stworzyło gamingowego potwora.

Jak zatem prezentują się wyniki sprzedażowe? Cóż, jest to pułap nieosiągalny dla wielu innych gier.

Sprzedaż Elden Ring robi wrażenie

Wydawca Bandai Namco poinformował, że od momentu premiery (25 lutego 2022 r.) Elden Ring sprzedało się w liczbie ponad 20 mln egzemplarzy na całym świecie. Imponujący wynik. Dla porównania: cała seria Dying Light sprzedała się w liczbie ponad 30 mln egzemplarzy.

Okazuje się, że nawet Elden Ring da się "pokonać", co pokazuje nam dzieło Avalanche Software, czyli rewelacyjne Hogwarts Legacy.

Co po Elden Ring?

Jeśli doskwiera wam souslike'owy głód, to warto rzucić okiem na Wo Long: Fallen Dynasty. Co ciekawe, najnowsze dzieło od Team Ninja trafi za chwilę do usługi Xbox Game Pass. Warto również śledzić doniesienia o grze Lies of P, która zadebiutuje w sierpniu tego roku.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)