El Presidente pisze do graczy Far Cry 6. Wyśmiewa ich za rezygnację z gry

El Presidente pisze do graczy Far Cry 6. Wyśmiewa ich za rezygnację z gry

El Presidente pisze do graczy Far Cry 6. Wyśmiewa ich za rezygnację z gry
Źródło zdjęć: © Ubisoft
Konrad Siwik
27.10.2021 15:04

Ubisoft zwraca się w stronę interesującej strategii marketingowej i szydzi z graczy Far Cry 6 za porzucenie rozgrywki. Ci, którzy nie poświęcili zbyt wiele czasu grze, otrzymują e-maile od El Presidente wyśmiewające ich brak zainteresowania.

Osoby, które grały w Far Cry 6, ale porzuciły grę lub poświęciły jej tylko kilka godzin, otrzymują od Ubisoftu e-maile, w których El Presidente wyśmiewa ich za brak czasu poświęconego na grę w niedawno wydanego FPS-a. Główny antagonista Anton Castillo w treści wiadomości szydzi z graczy za pozostawienie Yary w szponach jego dyktatorskiej kontroli.

Dziennikarz Brendan Sinclair opisał na Twitterze rodzaje maili, które wysyła Ubisoft. Temat jednego z nich brzmiał "Rozczarowałeś mnie", a w treść "Zabawnie było patrzeć na twoją porażkę". E-mail ma wyglądać tak, jakby El Presidente, główny czarny charakter w Far Cry 6, grany przez Giancarlo Esposito osobiście kpił z graczy za tak szybkie opuszczenie gry. W dalszej części maila jest napisane: "Na pewno stać cię na więcej", wraz z podaniem czasu gry w Far Cry 6.

Warto zauważyć, że maile takie jak ten są wysyłane do graczy niezależnie od ich czasu gry, aczkolwiek zawierają różne wiadomości i statystyki w zależności od ich postępów w grze, takich jak zabici wrogowie, czy zdobyte punkty kontrolne. Chociaż wszystkie zawierają uwagi od antagonisty Far Cry 6, to maile do tych, którzy nie poświęcili grze zbyt wiele czasu, wyrażają raczej szyderstwa w kierunku gracza niż frustrację ze strony El Presidente.

Jednym ze szczególnych aspektów tych maili, który wywołał gniew wśród graczy, jest właśnie zapis czasu gry wraz z napisem "Na pewno stać cię na więcej" wyświetlonym w widocznym miejscu nad zarejestrowaną liczbą. Podczas gdy niektórzy gracze byli zirytowani tym, że Ubisoft w taki sposób nakłaniała ich do powrotu do gry, innych bawił pomysł wykorzystania złoczyńcy, który wysyłał do nich bezpośrednie wiadomości prowokujące do dalszej walki.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)