Ekipa serialu "Wiedźmin" zawitała do Polski!

Ekipa serialu "Wiedźmin" zawitała do Polski!

Ekipa serialu "Wiedźmin" zawitała do Polski!
Krzysztof Kempski
09.04.2019 16:36

Ekipa od serialu Netfliksa przebywa w Krakowie.

Od czasu gdy popularna platforma streamingowa ogłosiła, że stworzy serial o przygodach bohatera książek Andrzeja Sapkowskiego, wiele się wydarzyło. Sprzeczaliśmy się o czarnoskórą Ciri (jak się finalnie okazało, była to plotka), a także przyglądaliśmy się pierwszym ujęciom z serialu. Reddit poinformował właśnie, że ekipa pracująca nad serialem zawitała do Polski. Źródłem informacji są instagramowe profile dwóch aktorek, grających w serialu Triss i Sabrinę. W jakim celu?

Sęk w tym, że jeszcze nie wiadomo czy to tylko przystanek przed dalszą podróżą, czy może ekipa planuje w Krakowie również jakieś dni zdjęciowe. Jest to jednak całkiem możliwe, bo serialowa showrunnerka Lauren S. Hissrich wizytowała już w Polsce, gdy ekipa szukała plenerów. Prawdopodobnie zdjęcia nie odbędą się w samym Krakowie, a w ruinach pobliskich zamków.

Obraz

Część ekipy miała też wybrać się do Rabsztyna, innej zniszczonej budowli znajdującej się około 40 kilometrów od Krakowa. Interesujące jest także zamknięcie do 10 kwietnia przed zwiedzającymi zamku Ogrodzieniec. Oficjalny powód to prace remontowe, ale na serialowym profilu wspomniana budowla przewinęła się już nie raz - poza tym 3 dni to dość niewiele jak na prace konserwacyjne. Spekulacje głoszą, że jedna z budowli może okazać się serialowym Kaer Morhen. Przed wizytą w Polsce ekipa gościła na Wyspach Kanaryjskich, też bynajmniej nie próżnując.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)