Xbox Game Pass bije rekordy. Ponad 18 mln subskrybentów

Xbox Game Pass bije rekordy. Ponad 18 mln subskrybentów

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
27.01.2021 11:57

Liczba osób korzystających z "Netflixa do gier" rośnie wykładniczo. We wrześniu subskrybentów Xbox Game Pass było 15 milionów. Dziś jest ich już 18.

Wynikami i niewątpliwym sukcesem Xbox Game Pass pochwalił się Satya Nadella, szef Microsfotu, podczas konferencji (wirtualnej rzecz jasna) dla inwestorów i analityków. Stąd wiemy że po Xbox Game Pass sięgnęło już 18 mln użytkowników. Nie wiadomo natomiast jak wygląda podział między właścicielami konsol i pecetów. Ale na tym nie koniec wyliczeń.

Nadella powtórzył, że premiera Xbox Series X i Xbox Series S była największą w dotychczasowej historii firmy, ale konkretnych liczb nie podał.

Przyznał jednak, że ostatni kwartał przyniósł firmie 5 mld dolarów przychodu, co jest rekordem. Rekordowa ma być również liczba 100 milionów użytkowników, którzy sięgnęli po usługę Xbox Live.

Przypomnijmy, za Xbox Game Pass, czyli dostęp do 100 gier na konsole, pecety i smartfony z Androidem trzeba zapłacić od 39,99 do 54,99 zł miesięcznie. Biblioteka tytułów, podobnie jak na Netfliksie czy Amazon Prime, zmienia się cyklicznie.

Co ciekawe, w USA użytkownicy dostają w gratisie miesięczny dostęp do Disney+, którego ciągle nie możemy się doczekać w Polsce.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)