Dying Light 2. Techland oszczędnie, ale mówi o nowościach

Strona głównaDying Light 2. Techland oszczędnie, ale mówi o nowościach
06.04.2021 17:11
Dying Light 2. Techland oszczędnie, ale mówi o nowościach

Coś się zaczyna dziać w szeregach Techlandu. Najpierw spory wywiad, z grubsza potwierdzający to, co już wiedzieliśmy, a teraz wysyp nowości na Discordzie.

bEIJpXnp

I nie jest to zwykły wyciek, a informacje z wiarygodnego źródła, jakim niewątpliwie jest menadżer społeczności na Discordzie. Jego zdaniem niemal całe "Dying Light 2" będziemy mogli przejść wspólnie z drugą osobą. I to w całości. Warto jednak pamiętać, że podobnie było w przypadku pierwszego DL, gdzie kooperacji zabrakło jedynie w samouczku oraz w finale gry.

W przypadku "Dying Light 2" mowa jest jednak o wspólnym przechodzeniu od początku do końca. Oczywiście obraz świata (który ma być zmienny w zależności od podejmowanych decyzji) będzie zależny od hosta rozgrywki.

Techland zamierza również powrócić do mechaniki, która w ograniczonym stopniu, ale pojawiła się przy okazji "Dead Island Riptide", gdzie można było budować swoja bazę. W "Dying Light 2" również pojawi się taka możliwość, ale szczegółów jeszcze nie znamy.

bEIJpXnr

Przypomnijmy, ostatnio Techland zapewnił, że gra wyjdzie nie tylko na konsole nowej generacji, ale również na PS4 i XOne. Daty premiery nadal brak.

Udostępnij:
bEIJpXon