Dead Island znów próbuje chwycić za serce - zobaczcie animację zwiastującą Riptide

Strona głównaDead Island znów próbuje chwycić za serce - zobaczcie animację zwiastującą Riptide
18.09.2012 21:26
Dead Island znów próbuje chwycić za serce - zobaczcie animację zwiastującą Riptide
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Pamiętacie zapewne wzruszający zwiastun pierwszego Dead Island. Nie wiem, czy drugi też podbije internet, ale wyraźnie uderza w podobne tony.

bEJHdbXF

Należę do grupy, która uważa, że przesadnie podkreślający ludzki dramat zwiastun DI mijał się nieco z zawartością samej gry i jeśli miałby reklamować jakąś grę, to raczej tegoroczne The Walking Dead. Ekipa z Techlandu uważa jednak inaczej - ich prawo.

W drugim znów pojawia się motyw ludzi, którym żywe trupy odebrały wszystko. Kilka ostatnich minut może wzruszyć. Jednak po doświadczeniu z częścią pierwszą mam wrażenie, że gra nie pokaże nam takich sytuacji. Jak pisał Konrad, który był na pokazie:

Miłośnicy Dead Island mogą spać spokojnie. Clou rozgrywki, czyli okładanie zombiaków pałkami, maczetami, mieczami, nożami, kijami i innymi rzeczami, które trafią pod rękę - nie ulegnie zmianie. To stanowi tę grę, za to ludzie ją polubili. W Dead Island: Riptide możemy spodziewać się tych samych postaci, co w poprzednim DI, wraz z ich zabójczym arsenałem. Przyjdzie złapać za elektryczne maczety i nabijane gwoździami bejzbole. A zwiastun - no cóż... ładny.

bEJHdbXH

Paweł Kamiński

327373511872435001
Udostępnij:
bEJHdbYD