Dying Light 2 otrzymało mural. Zanim ocenisz, spójrz dwa razy

Dying Light 2 otrzymało mural. Zanim ocenisz, spójrz dwa razy

Dying Light 2 - mural
Dying Light 2 - mural
Źródło zdjęć: © YouTube
30.01.2022 06:30, aktualizacja: 30.01.2022 13:18

Dying Light 2 już niebawem trafi do graczy. Z tej okazji Techland coraz śmielej promuje swój nowy tytuł. Niedawno w Warszawie pojawił się specjalny mural o dwóch obliczach. Zależnie od tego, kiedy na niego spojrzeć, prezentuje się inaczej.

Na jednym z warszawskich budynków pojawił się niedawno mural promujący najnowsze "dziecko" Techlandu, czyli Dying Light 2. Rozstawiono rusztowanie, a artyści przeszli do pracy nad ogromnym obrazem, który jest na swój sposób wyjątkowy. W zależności od tego, kiedy się na niego spojrzy, prezentuje się inaczej.

Mural powstał przy ulicy Ludwika Waryńskiego 22. Oprócz samego obrazu promującego grę, na miejscu pojawiły się też lampy UV, które odsłaniają jego drugą twarz. Proces prezentujący powstawanie muralu i efekt końcowy został uwieczniony na filmie opublikowanym przez Techland.

"Kim tak naprawdę jesteś? Człowiekiem czy potworem?" - pytają się twórcy w zaprezentowanym filmie. Nie da się ukryć, że tak zaprojektowany Mural robi wrażenie i z pewnością przyciągnie oczy wielu osób, nawet tych, które do tej pory nie interesowały się Dying Light 2.

Premiera Dying Light 2 odbędzie się już niebawem. Produkcja trafi w ręce graczy 4 lutego 2022 roku. Gra w dniu debiutu będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)