Zmien skórke
Logo Polygamii

Dwóch i Ten Trzeci – Tomasz „Quaz” Drabik. Życie po Patronite, praca youtubera i sitodruk XXI wieku.

Mamy go! Złapaliśmy Quaza mającego trochę wolnego czasu i przepuściliśmy przez sito naszej ciekawości.

Rzucił pracę i zajął się nagrywaniem na pełen etat. Od lat tworzy materiały uznawane przez wielu za najlepsze videorecenzje w polskim internecie. Do tego rysuje komiksy! Rysował znaczy się, bo nie wierzy już, że robił to świetnie (tak, próbowaliśmy go przekonać i się nie dał). Wypytaliśmy też o krokietkast i plany na przyszłość. Więcej jednak nie zamierzam spoilować.

Podcast pobierzecie tutaj.

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?
Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Jak się jest dobrym, to samo przychodzi.]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Blue__
Użytkownik

Połowę odcinka quaz mówi to samo przez kompletnie źle skonstruowane pytania, sporą część broni się przez Waszym, a szczególnie Oskara deprecjonowaniem twórców i innych odbiorców, a w wydźwięku wypowiedzi przynajmniej Oskara widać, że usiłuje się podbudować w stosunku do odbiorców tamtych Youtuerów. Żeby doprecyzować – sam prawie youtuberów nie oglądam, Coś od quaza raz za czas zaliczę, ale po prostu ten wywiad jest słaby. W ogóle przykro mi to pisać Oskar, ale często wyskakujesz z okropnymi i źle skonstruowanymi pytaniami i to praktycznie na każdym odcinku. Wiem że prosto się pisze bez odwołań, ale niestety nie mam czasu żeby to… Czytaj więcej »

Popularne wpisy

Popularne Gry