Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Dwóch i Ten Trzeci #2 - Tomasz Grochowiak

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci #2 - Tomasz Grochowiak
05.04.2015 14:00
Dwóch i Ten Trzeci #2 - Tomasz Grochowiak
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIpPFwC

Z opóźnieniem, lepszą jakością, oficjalną nazwą, urzekającym logo i bez Oskara (nie cieszcie się, wyjątkowo) drugi odcinek naszego cyklu rozmów z ważnymi osobistościami branży gier właśnie wylądował.

bDIpPFvV

Jako że pierwsze wydanie nowego growego podcastu najwyraźniej Wam się spodobało (dzięki!), postanowiliśmy potraktować przedsięwzięcie na poważniej i zacząć nagrywać cyklicznie. Odcinek, który prezentujemy dziś powstał co prawda już dość dawno (dlatego też wstęp nieco kłóci się z obecnym stanem rzeczy) i pojawia się dopiero teraz w wyniku pewnych perturbacji, ale od teraz zamierzamy siadać przed mikrofonami i publikować epizody regularnie, niczym Telltale Games (ha, ha). Docelowy cykl to 2 tygodnie i będziemy starać się go utrzymać za wszelką cenę, choć nie wszystko zależy od nas. Chcemy też być w miarę elastyczni i dopasowywać się do potrzeb naszych słuchaczy, jeśli więc coś Wam nie pasuje albo macie pomysł na ulepszenie jakiegoś elementu, z przyjemnością Was wysłuchamy.

Takim właśnie elementem w pierwszym odcinku była jakość nagrania. Parę osób wyraziło, zupełnie zrozumiale, niezadowolenie z jej powodu, dlatego też ją poprawiliśmy - dajcie znać, czy wystarczająco. Tomka Grochowiaka, naszego drugiego gościa, powinno słuchać się zatem z przyjemnością, zwłaszcza, że potrafi on opowiadać o grach i o swej pracy z wielką pasją. Założyciel studia MoaCube mówi nam między innymi o realiach funkcjonowania niezależnego twórcy gier, procesie produkcyjnym w małym zespole, środowisku polskich indie developerów, czy o tym, do czego przydać może się praca w korporacji.

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

bDIpPFvX

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube.

Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Przepastne przestrzenie naszych dysków twardych]

bDIpPFwd

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

327144251887147050
bDIpPFwT