Dwóch i Ten Trzeci – Michał Mielcarek. O Kojimie, Gulashu, darmowych Xboksach na E3, Neo+ i Dark Souls

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci – Michał Mielcarek. O Kojimie, Gulashu, darmowych Xboksach na E3, Neo+ i Dark Souls
26.03.2016 15:44
Dwóch i Ten Trzeci – Michał Mielcarek. O Kojimie, Gulashu, darmowych Xboksach na E3, Neo+ i Dark Souls
bDTZvLsS

Popularny “Mielu” to prawdziwy człowiek orkiestra - 9 lat spędzonych w Neo Plusie, z którego pewnie najlepiej go kojarzycie to tylko część jego przygód w branży gier wideo.

bDTZvLsl

Michał, tak jak się spodziewaliśmy, mocno się rozgadał i podzielił się z nami masą fascynujących anegdot związanych ze swoim życiem, pracą w growym przemyśle dziennikarskim i wydawniczym (tak papierowym, jak i internetowym), a także aktualną rolą w Bloober Team i Ifun4all. Nam słuchało się Michała z wielką przyjemnością - mamy nadzieję, że Wam również spodobają się opowieści jednej z najlepiej rozpoznawalnych twarzy polskiego dziennikarstwa poświęconego grom. Na pobudzenie apetytu dwa cytaty z początku rozmowy:

https://youtu.be/EQxfOE1kUG0

Jeżeli z YouTubem Wam nie po drodze, to…

bDTZvLsn

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

bDTZvLst

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Wprost z serca gór. Musieliśmy pokonać skalnego giganta, żeby przejść przez przełęcz. Był źle, już godziliśmy się ze śmiercią, kiedy nagle pojawił się Michał w dziwnej todze ze słońcem na piersi i krzyczał "Praise the Sun! Work together in jolly cooperation!". ]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

bDTZvLtj