Dwóch i Ten Trzeci - Kamil Orman Janowski, człowiek, który ożywił Path of Exile

Dwóch i Ten Trzeci - Kamil Orman Janowski, człowiek, który ożywił Path of Exile

Dwóch i Ten Trzeci - Kamil Orman Janowski, człowiek, który ożywił Path of Exile
Oskar Śniegowski
22.10.2016 15:54, aktualizacja: 22.10.2016 16:43

Z polskich kompozytorów zawsze mogliśmy być dumni. I tym razem nie jest inaczej. Wprost ze słonecznej Nowej Zelandii rozmawiał z nami kompozytor ścieżki dźwiękowej, m. in. Path of Exile i Runewards.

Znalezienie wspólnego okienka wolnego czasu, który możemy przeznaczyć na nagranie było tym razem trudniejsze niż zwykle. Bo kiedy my dopiero budziliśmy się do pracy/szkoły, u Kamila słońce znikało już za horyzontem. Kamil Orman Janowski jest bowiem kompozytorem, który swoimi dziełami tak spodobał się nowozelandzkiemu Grinding Gear Games, że studio postanowiło ściągnąć go na miejsce i zbudować dla niego studio nagrań. Path of Exile! To w tej produkcji posłuchacie wyniku pracy Kamila. Ale nie tylko, odpalcie Pride of Taern, tam również jego kompozycje znalazły swój dom, a wkrótce usłyszycie jest także w Runewards (swoją drogą genialny album, od razu przed oczami mam wiedźmińskiego gwinta)!

Koniecznie zajrzyjcie na kanał Kamila w serwisie Soundcloud oraz na YouTubie.

Dwóch i Ten Trzeci - Kamil Orman Janowski

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?

Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Za zmuszenie to wstawania o 6 rano powinni w dyby zakuwać i  .]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)