Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Dwóch i Ten Trzeci #5 - Michał Walkiewicz. "Recenzje powinny być krytyczne, wychodzić od detalu, to są teksty wrażeniowe."

Strona głównaDwóch i Ten Trzeci #5 - Michał Walkiewicz. "Recenzje powinny być krytyczne, wychodzić od detalu, to są teksty wrażeniowe."
23.05.2015 18:23
Dwóch i Ten Trzeci #5 - Michał Walkiewicz. "Recenzje powinny być krytyczne, wychodzić od detalu, to są teksty wrażeniowe."
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIpLpNO

Czym się różni krytyka growa od filmowej, czy casuale są przyszłością, a zakończenie Mass Effecta wiecznie żywe? Odpowiedzi na te i inne pytania poniżej, w nowym odcinku Dwóch i Tego Trzeciego.

bDIpLpNh

Hey Yoda! Minęły dwa tygodnie, od kiedy ostatni raz pojawiliśmy się na antenie Polygamii, a my dotrzymujemy słowa, więc wracamy z kolejnym odcinkiem naszego podcastu. Tym razem do studia Dwóch i Tego Trzeciego zaprosiliśmy Michała Walkiewicza, red.nacza Filmwebu i zapalonego gracza a do tego jednego z najlepiej zapowiadających się młodych krytyków filmowych.

Oprócz pisania o filmach, Michał doskonale czuje się w branży gier i nie boi się mówić tego, co naprawdę czuje. Może dlatego do dziś obawia się reakcji graczy na jego zdanie dotyczące zakończenia trylogii BioWare'u. Boy, that escalated quickly. Michał skłonił nas do refleksji nad systemem, w jakim pisana jest obecnie większość recenzji i dlaczego powinniśmy to zmienić. Być może rynek podzieli się wkrótce na kilka nurtów? To już pytanie do Michała. Nie zdradzę Wam teraz wszystkiego.

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę - twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier - dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

bDIpLpNj

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube.

Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo? Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Wiedźmin mi to opowiedział]

bDIpLpNp

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

327279620246950713
bDIpLpOf