Zmien skórke
Logo Polygamii

Double Fine kolejnym nabytkiem Microsoftu, nowy zwiastun Psychonauts 2

mat. prom.
To brzmi jak dobre wieści dla czekających na Psychonauts 2!

Jedno jest pewne – nawet jeżeli Microsoft nie wygra również kolejnej generacji konsol, to będą w stanie rewelacyjnie z tego żartować! Na ich pokład wkroczył bowiem Tim Schafer wraz ze swoim studiem Double Fine. To najnowszy “developerski” nabytek Microsoftu. Firma pochwaliła się nim podczas konferencji na E3.

Schafer z właściwą dla siebie gracją i poczuciem humoru zapowiadał najpierw, że jego zespół jest w stanie robić dla nowego właściciela wszystko – łącznie z uaktualnieniami do Excela. Na szczęście nie będzie do tego zmuszony, a Phil Spencer oczekuje od nich tylko gier.

Na konferencji pokazano również nowy zwiastun Psychonauts 2. Double Fine zapewnia, że mimo przejęcia ich przez Microsoft gra ukaże się na wszystkie zapowiadane wcześniej platformy – PC, Mac, Linux, PS4 i rzecz jasna Xbox One.

Dokładna data premiery pozostaje na razie nieznana, ale według ostatnich informacji gra ukazać ma się jeszcze w tym roku.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
snik
Użytkownik

Jedynkę wspominam całkiem miło – co prawda sterowanie, czy elementy platformówkowe same w sobie były mocno średnie, ale gra nadrabiała wspaniałym klimatem i pomysłami. Naprawdę, niewiele jest tytułów, których poziomy tak bardzo się od siebie różnią. Do teraz jestem w stanie wymienić większość z nich, wraz z unikalnymi mechanikami w nich zawartymi. W związku z tym daję drugiej części kredyt zaufania, ale na zwiastunie levele wydają się jakieś takie… puste, zwykłe, bez wyrazu, co kompletnie kłóci się z tym, jak zapamiętałem pierwszą część. Trzymam kciuki jednak, żeby gra okazała się sukcesem, bo Double Fine ma bardzo fajne pomysły na swoje… Czytaj więcej »

Popularne wpisy

Popularne Gry