Ile nowych gier od twórców Psychonauts 2 potrzebujecie? Bo powstaje niejedna!

Psychonauts 2
Psychonauts 2

20.12.2021 19:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapowiadane są różnorodne pomysły i style graficzne.

Legendarne studio Double Fine jeszcze bardziej legendarnego Tima Schafera poinformowało oficjalnie, że pracuje aktualnie nad kilkoma nowymi projektami. Ci, którzy martwili się, że przejęcie przez Microsoft negatywnie wpłynie na kulturę pracy tego developera mogą odetchnąć z ulgą.

Na stronie Psychonauts 2 w serwisie crowdfundingowym Fig Double Fine informuje o ostatnich rzeczach związanych ze zbiórką na ten ten tytuł - m.in. o wysyłce fizycznych nagród i zamykaniu innych celów. W grze pojawią się też nowe języki (niestety, na razie bez polskiego). 

Ponad to na horyzoncie są jeszcze oczekiwane porty na Maca i Linuksa. 2 Player Productions pracuje zaś nad dokumentem, który zobrazuje prace nad grą. Złożą się na niego nagrania i rozmowy z całych 6 lat prac nad Psychonauts 2.

Na końcu wpisu możemy zaś przeczytać:

Psychonauts 2 jest już w zasadzie zamknięte jako projekt, chociaż oczywiście będą jeszcze usprawnienia i poprawki w przyszłości. Studio dzieli się już na rozmaite zespoły i zaczyna różne projekty, które powinny przypaść wam do gustu. W Double Fine lubimy eksperymenty. Każda gra jest okazją do wypróbowania nowych pomysłów, stylów graficznych, sposobów rozgrywki, emocji i nie tylko.

Co cieszy podwójnie. Raz, że więcej gier od Double Fine to zawsze świetna wiadomość. Dwa, że studio nie zostało (przynajmniej na razie) zaprzęgnięte do robienia wielkiej gry AAA dla Microsoftu. To dobry znak. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)