Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Doom Eternal wkrótce w Xbox Game Pass na PC. Plus niespodzianka

Strona głównaDoom Eternal wkrótce w Xbox Game Pass na PC. Plus niespodzianka
02.12.2020 09:50
Doom Eternal
Doom Eternal
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
bDKnQIMS

Już na dniach gracze otrzymają możliwość zagrania w Doom Eternal na PC za pośrednictwem usługi Xbox Game Pass. Dodatkowo twórcy przygotowali atrakcję dla tych, którzy czekają na solidne wyzwanie.

bDKnQIMl

"Doom Eternal" pojawił się w usłudze Xbox Game Pass już 1 października, ale do tej pory można było grać tylko na konsoli. Zmieni się to 3 grudnia, kiedy "Doom" w końcu trafi również do Game Passa na PC. Użytkownicy pecetów musieli nieco poczekać, ale w ramach bonusu pełna wersja gry trafi do nich wraz z nowym Master Levelem. 

Super Gore Nest, czyli właśnie nowo dodany Master Level w "Doom Eternal", dostarczy nowych wyzwań na bardzo wysokim poziomie trudności. Umożliwi nam ponowne przejście wybranych misji, ale tym razem ze zwiększoną liczbą przeciwników. Jeżeli sprostamy wyzwaniu, otrzymamy nagrodę w postaci unikalnych elementów kosmetycznych, w tym skórkę do strzelby – The Gold Combat Shotgun

"Doom Eternal" to kontynuacja gry z 2016 roku, która rozpoczęła restart kultowej serii FPS-ów. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać i wahacie się, czy warto instalować, to recenzja Barnaby powinna was przekonać.

bDKnQIMn

Grę w ramach Xbox Game Pass na PC możecie wypróbować za 4 zł przez pierwszy miesiąc (potem 39,99 zł). Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate, która umożliwia granie na PC i konsolach Xbox oraz daje dostęp do gier z EA Play, kosztuje 54,99 zł. 

Shadow Warrior 3. 4 minuty z najnowszej produkcji Flying Wild Hogs

bDKnQINj