Adam udzielił mi swojego błogosławieństwa, żebym to ja napisała tego newsa na dobry początek poniedziałku.

bESJtnVN

Celeste to jedna z tych gier, w które chętnie zagram, ale co do których mam nieco obaw, że przerosną moje umiejętności motoryczne. No, ale nie przekonam się o tym, dopóki nie sprawdzę.

Zgodnie z zapowiedziami twórców do Celeste trafią nowe poziomy – jak widać nie na początku roku, ale bez obaw, plany są nadal aktualne. Adama na przykład tak zachwyciła ta produkcja, że co i raz wykorzystuje okazje, żeby o Celeste na Polygamii wspomnieć – czy to w formie eSzperacza, czy bardzo ciekawego felietonu, poruszającego też jego osobiste doświadczenia powiązane z grą.

Matt Thorson podzielił się na swoim Twitterze, że ostatnia przygoda Celeste liczy sobie ponad 100 poziomów, które od tygodni są dopracowywane. Niestety wciąż nie podzielili się datą premiery tłumacząc to w taki sposób, że ostatni rozdział im się mocno rozrósł. Dopóki nie będą pewni, wolą nie składać deklaracji.

bESJtnVP

Nowa zawartość Celeste będzie darmowa na wszystkich platformach. Jeszcze w kwietniu słyszeliśmy, że prace nad dodatkowym, dziewiątym rozdziałem są już na ukończeniu – jego tytuł to „Pożegnanie” i będzie ekstremalnie trudny.

Tatiana Kowalczyk

Komentarze (0)
bESJtnWL