Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

DLC do Celeste zaoferuje ponad 100 dodatkowych poziomów!

Strona głównaDLC do Celeste zaoferuje ponad 100 dodatkowych poziomów!
03.06.2019 11:58
DLC do Celeste zaoferuje ponad 100 dodatkowych poziomów!
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk
bDHSJmdi

Adam udzielił mi swojego błogosławieństwa, żebym to ja napisała tego newsa na dobry początek poniedziałku.

bDHSJmcB

Celeste to jedna z tych gier, w które chętnie zagram, ale co do których mam nieco obaw, że przerosną moje umiejętności motoryczne. No, ale nie przekonam się o tym, dopóki nie sprawdzę.

Zgodnie z zapowiedziami twórców do Celeste trafią nowe poziomy – jak widać nie na początku roku, ale bez obaw, plany są nadal aktualne. Adama na przykład tak zachwyciła ta produkcja, że co i raz wykorzystuje okazje, żeby o Celeste na Polygamii wspomnieć – czy to w formie eSzperacza, czy bardzo ciekawego felietonu, poruszającego też jego osobiste doświadczenia powiązane z grą.

Matt Thorson podzielił się na swoim Twitterze, że ostatnia przygoda Celeste liczy sobie ponad 100 poziomów, które od tygodni są dopracowywane. Niestety wciąż nie podzielili się datą premiery tłumacząc to w taki sposób, że ostatni rozdział im się mocno rozrósł. Dopóki nie będą pewni, wolą nie składać deklaracji.

bDHSJmcD

Nowa zawartość Celeste będzie darmowa na wszystkich platformach. Jeszcze w kwietniu słyszeliśmy, że prace nad dodatkowym, dziewiątym rozdziałem są już na ukończeniu – jego tytuł to „Pożegnanie” i będzie ekstremalnie trudny.

Tatiana Kowalczyk

bDHSJmdz