Diablo 4 to kwestia miesięcy. Doniesienia w sprawie daty premiery

Diablo 4 to kwestia miesięcy. Doniesienia w sprawie daty premiery

Diablo 4
Diablo 4
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.11.2022 09:25, aktualizacja: 20.03.2023 13:47

Kiedy zagramy w Diablo 4? Data premiery jest owiana tajemnicą, jednak w sieci nie brakuje zakulisowych informacji. Znany branżowy insider twierdzi, że wie, kiedy Blizzard wejdzie na rynek z nową odsłoną serii.

Blizzard dość regularnie i systematycznie dzieli się informacjami na temat Diablo 4. Jednak na najważniejszej z punktu widzenia graczy kwestii – chodzi o konkretną datę premiery – nadal spoczywa zasłona milczenia. Wiadomo, że Blizzard celuje w 2023 r., bez wskazania konkretnej daty. Nowe światło na całą sprawę rzuca Jez Corden, dziennikarz i branżowy insider.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jez Corden chwali się, że może doprecyzować datę premiery, bazując na "sprawdzonych źródłach". Według tych doniesień, Diablo 4 ma zadebiutować w kwietniu 2023 r., a na potwierdzenie tych informacji zaczekamy (najprawdopodobniej) do 8 grudnia. Dlaczego? Bowiem właśnie wtedy odbędzie się tegoroczna gala The Game Awards, w której rzekomo mają pojawić się oficjalne informacje na temat Diablo 4.

Zostańmy przez chwilę w temacie przecieków; Diablo 4 już "śmiga" po sieci, a konkretnie to zapis rozgrywki, którego obejrzenie od deski do deski może zająć aż kilka godzin. Część graczy obawia się, że nowa odsłona cyklu będzie kultywować mikrotransakcyjne tradycje, tak dobrze znane z Diablo Immortal. Twórcy gry uspokajają – Diablo 4 ma być wolne od pay-to-win.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)