Diablo 4 na zwiastunie fabularnym. Gracze chcieliby film w takim stylu

Diablo 4 na zwiastunie fabularnym. Gracze chcieliby film w takim stylu

Diablo 4
Diablo 4
Źródło zdjęć: © YouTube
23.05.2023 09:05

Blizzard przygotowuje graczy na premierę Diablo 4. Tym razem otrzymaliśmy fabularny zwiastun premierowy (bez spoilerów). Nie brakuje zachwytów; gracze chcieliby zobaczyć pełnoprawny film w takiej stylistyce.

Diablo 4 znajduje się na ostatniej prostej. Premiera gry odbędzie się 6 czerwca 2023 r. i tego dnia produkcja stanie się dostępna dla użytkowników PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Diablo 4 na zwiastunie fabularnym

I przy ostatnim podpunkcie zatrzymamy się na chwilę, bo Blizzard dał właśnie kolejny powód. Jest nim premierowy zwiastun fabularny Diablo 4, który spotkał się z dość ciepłym przyjęciem graczy.

W sekcji komentarzy znajdziemy całą masę pozytywnych opinii. Chyba największym "komplementem" w kierunku twórców jest wysoko oceniana wypowiedź internauty mindezz, który napisał, że chciałbym zobaczyć pełnometrażowy film w takiej stylistyce.

Diablo 4 - zwiastun fabularny
Diablo 4 - zwiastun fabularny© YouTube

Z kolei użytkownik mousitsoula twierdzi, że "jeśli jest coś, co Blizzard potrafi robić lepiej niż ktokolwiek inny, to są to właśnie filmy".

Fabuła i kampania w Diablo 4

Mroczna fabuła będzie aktualizowana i rozwijana wraz z kolejnymi sezonami. Przejście kampanii fabularnej powinno zająć około 35 godzin.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)