Darmowe gry w Epic Games Store. Czuć ducha George'a Orwella

Darmowe gry w Epic Games Store. Czuć ducha George'a Orwella

Epic Games Store i darmowe gry
Epic Games Store i darmowe gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
10.08.2023 17:00

Kolejne darmowe gry od Epic Games Store już są dostępne. Tym razem dwie produkcje do zgarnięcia całkowicie za darmo: jedna z nich to ciesząca się dużą popularnością strategia, druga zaś będziemy inwigilować i naruszać prywatność wirtualnym obywateli.

Epic Games Store rozpoczyna kolejną odsłonę rozdawniczego cyklu. W ciągu najbliższego tygodnia użytkownicy platformy przypiszą do swojego konta aż dwie gry za darmo. W ofercie znalazło się miejsce dla cenionej marki, solidnego przedstawiciela gatunku gier strategicznych.

Mowa o produkcji studia Paradox, czyli Europa Universalis IV - teraz za darmo w Epic Games Store. W toku rozgrywki gracz musi poprowadzić daną nację w latach 1444-1821, starając się jednocześnie przewodzić w taki sposób, by osiągnąć spektakularny sukces. Co prawda Europa Universalis IV ma na swoim karku prawie 10 lat, to nadal cieszy się ogromną popularnością.

Europa Universalis IV za darmo w Epic Games Store

Europa Universalis IV może zapewnić rozrywkę nawet na kilkaset godzin. Nie jest to pierwszy raz, kiedy otrzymujemy ten tytuł za darmo od Epic Games Store. Z pewnością część graczy przypisała grę do swojego konta jesienią 2021 r. Tak czy inaczej dostajemy teraz kolejną szansę - mamy czas do 17 sierpnia 2023 r. do godziny 16:59 czasu polskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Orwell: Keeping an Eye on You za darmo w Epic Games Store

Orwell: Keeping an Eye on You to dzieło niezależnego dewelopera Osmotic Studios, które czerpie garściami z twórczości George'a Orwella. W toku rozgrywki wcielamy się w Wielkiego Brata. Naszym zadaniem jest gromadzeniem wszelkich możliwych informacji o obywatelach w imię walki z terroryzmem. Tak więc inwigilujemy, łamiemy prawo i naruszamy prywatność w celu zapewnienia bezpieczeństwa ogółu.

Oferta ograniczona czasowo

Europa Universalis IV i Orwell: Keeping an Eye on You odbierzemy za darmo z Epic Games Store, ale każde rozdawnictwo ma swoje ograniczenia. W tym przypadku kłania się czas: oferta wygaśnie 17 sierpnia 2023 r. o godzinie 16:59 czasu polskiego.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)