Darkest Dungeon 2 zadebiutuje już niebawem. Gra początkowo trafi do wczesnego dostępu i będzie stopniowo rozwijana w oparciu o opinie graczy.

bEUWtXiZ

Darkest Dungeon 2 to gra, wobec której oczekiwania nie są małe. Pierwsza część tego indyka osiągnęła duży sukces komercyjny. To, że powstanie sequel, było więc niemal pewne. Poznaliśmy już datę premiery nowego Darkest Dungeon. Gra trafi do wczesnego dostępu jeszcze w tym roku, a mianowicie 26 października 2021.

Gra początkowo będzie tytułem ekskluzywnym na Epic Games Store. Dotyczyć to będzie jednak wyłącznie wersji early access. Pełna wersja gry zostanie wydana także na Steam. Wierni fani pierwszej części prawdopodobnie nie będą czekać tak długo i skuszą się na ofertę na EGS.

Darkest Dungeon 2 ma przynieść pewnie istotne zmiany w rozgrywce. Modyfikacji ma ulec między innymi system stresu, a także sposób doboru klas postaci do naszej drużyny. Trudno jednak w tej chwili spekulować co trafi do finalnej wersji gry.

Całkiem sporo zależy bowiem od opinii graczy. Właśnie dlatego Red Hook Studios stawia na early access. Będzie to dla nich okazja, by przed oficjalną premierą wycofać się z pewnych mechanik, które nie przypadną do gustu graczom.

Komentarze (2)
bEUWtXjX