Czy Outriders zadziała dobrze na PS4 i Xbox One? Twórcy zapewniają, że tak

Czy Outriders zadziała dobrze na PS4 i Xbox One? Twórcy zapewniają, że tak

Outriders
Outriders
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
25.03.2021 12:05

W tej przedziwnej sytuacji, gdy kupno konsoli nowej generacji wciąż nie jest proste, temat starych konsol jest nadal gorący. A zwłaszcza po premierze Cyberpunka 2077. Sytuacja ma się jednak nie powtórzyć w przypadku Outriders.

Może od teraz będzie to standardowe pytanie do każdego developera? A może dostanie się tylko Polakom po wiadomej, grudniowej sytuacji? Tak czy siak, GamingBolt spytał Bartosza Kmitę i Piotra Nowakowskiego z People Can Fly wprost o to, czy twórcy "Outriders" mierzyli się z podobnymi problemami, co CD Projekt Red.

PCF nie chciało najwyraźniej nikomu dogryzać, bo zaczęli od tego, że nie wiedzą, na jakie problemy natknął się CD Projekt Red. W końcu to dwie całkiem różne gry, robione też na innych silnikach.

Ale odpowiadając na pytanie, twórcy przyznali, że "Outriders" działa świetnie i na konsolach nowej generacji, i tych starej. "Nie sądzę, żebyśmy mieli problemy, jakie wystąpiły u innych developerów".

Póki co demo gry pokazało, że ta od strony technicznej radzi sobie znakomicie na każdej platformie - a to daje nadzieję, że nie inaczej będzie z pełną wersją.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)