Cyberpunk 2077 zasługuje na drugie DLC. Gracze tworzą specjalną petycję

Cyberpunk 2077 zasługuje na drugie DLC. Gracze tworzą specjalną petycję

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red
04.10.2022 09:18

Społeczność graczy próbuje przekonać CD Projekt do tego, że Cyberpunk 2077 zasługuje na kolejne dodatki fabularne. W tym celu do życia powołano internetową petycję, która cieszy się sporym zainteresowaniem.

W ostatnim czasie widać wzmożoną aktywność graczy w Cyberpunk 2077. Night City przeżywa wirtualne oblężenie, bo jak inaczej określić fakt, że tytuł potrafi przyciągnąć milion graczy dziennie? Sytuacja wymknęła się spod kontroli (w pozytywnym znaczeniu) do tego stopnia, że Wiedźmin 3 został zdetronizowany. Ten gamingowy renesans wynika po części z sukcesu animowanego serialu Cyberpunk: Edgerunners.

Społeczność idzie za ciosem i powołuje do życia internetową petycję, która nakreśla potrzeby graczy. A te dotyczą rozwoju Cyberpunk 2077. Aktualnie w drodze znajduje się dodatek Phantom Liberty, jednak to za mało; gracze chcą drugiego DLC.

Społeczność Cyberpunk 2077 zasługuje na drugi dodatek. To było nam pierwotnie obiecane. Społeczność Cyberpunk 2077 to rodzina, która przeżywa ciężkie czasy i ostatecznie zbiera się, aby świętować to, czym stał się Cyberpunk 2077. Jednak ta społeczność chce cieszyć się Night City w dłuższej perspektywie.

Open World Gamesfragment petycji change.org

Petycja cieszy się sporym zainteresowaniem. W momencie pisania tych słów, uzyskano niespełna 16 tys. podpisów. Jeśli ktoś zamierza dołożyć własną cegiełkę, to można tego dokonać pod tym adresem.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)