Cyberpunk 2077. Twórcy ukrywają wiadomość na zwiastunie: będą darmowe dodatki

Cyberpunk 2077. Twórcy ukrywają wiadomość na zwiastunie: będą darmowe dodatki

cyberpunk
cyberpunk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.12.2020 09:19, aktualizacja: 02.03.2022 19:05

O tym, że "Cyberpunk 2077" otrzyma szereg rozszerzeń wiemy od dawna. Ale z ukrytej wiadomości od zespołu CD Projekt Red dowiadujemy się o nich nieco więcej.

Ukryta informacja została umieszczona w ostatecznym zwiastunie "Cyberpunk 2077", o którym pisał we wtorek Adam. Wiadomość łatwo przeoczyć. Pojawia się na ułamek sekundy pod koniec klipu. Możecie spróbować znaleźć go w 2 minucie i 9 sekundzie. Efekt powinien wyglądać mniej więcej tak.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077© Polygamia.pl

Co ciekawe, komunikat znalazłem jedynie w zwiastunie anglojęzycznym. Do rzeczy jednak. Twórcy przede wszystkim dziękują za cierpliwość, jednocześnie podkreślając mieszankę zdenerwowania i ekscytacji związanej z wypuszczeniem w świat gry, która nie zawiera w tytule słowa "Wiedźmin".

Najważniejsze informacje czekają na nas w połowie tekstu. "Wspominaliśmy o rozszerzeniach, nad którymi pracujemy. Nie jesteśmy jeszcze gotowi podzielić się niczym konkretnym , ale wynieśliśmy wiele podczas tworzenia "Krwi i wina" czy "Serca z kamienia" . Fabularne dodatki pozwolą wam zagłębić się w Night City jeszcze bardziej i zapewnią narracje, które prędko nie zapomnicie. Ale zanim dotrzemy do tego punktu, rozpoczniemy program darmowych DLC na początku 2021 r.".

A to oznacza, że CD Projekt Red zaplanował strategię podobną do tej przy okazji "Wiedźmina 3". Możemy zatem spodziewać się dodatkowych misji i niewielkich usprawnień oraz nowości w grze. Szczegóły mamy poznać wkrótce.

Twórcy zachęcają również tych, którzy ukończą grę do kontaktu ze studiem i dzieleniem się spostrzeżeniami.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)