Cyberpunk 2077 nadal przyciąga graczy. Mocny akcent na koniec 2022 roku

Cyberpunk 2077 nadal przyciąga graczy. Mocny akcent na koniec 2022 roku

cyberpunk 2077
cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © YouTube.com
02.01.2023 13:29

Wiemy już, jak prezentuje się ranking bestsellerów minionego tygodnia na platformie Steam. Koniec 2022 r. to niezmiennie dominacja Elden Ring, ale dobrymi wynikami może pochwalić się również Cyberpunk 2077.

Rok 2022 to już przeszłość. No, prawie. Nadal możemy głosować na najlepszą grę minionego roku w ramach Steam Awards 2022. Warto się pospieszyć, gdyż swoje głosy możemy oddawać do 3 stycznia, do godziny 18:00 czasu polskiego (godzinę później poznamy zwycięzców).

Warto też rzucić okiem na podsumowanie ostatniego tygodnia 2022 r. na platformie Steam. Wiemy już, jakie tytuły uzyskały największy przychód w ostatnich dniach grudnia. Podium nie będzie zaskoczeniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Podium należy do nich

Na pierwszym miejscu niezmiennie melduje się nie gra, a sprzęt, czyli Steam Deck. Drugi najlepszy wynik (i jednocześnie najlepszy wynik wśród gier) to wielokrotnie już nagrodzony Elden Ring. Podium zamyka Call of Duty: Modern Warfare II.

Cyberpunk 2077 nadal przyciąga graczy

Czwarta pozycja należy to Ready or Not, a piąta do Cyberpunk 2077. To mocny awans w przypadku tych gier. Najwidoczniej zadziałały przeceny w ramach Zimowej Wyprzedaży; dzieło CD Projekt RED kupimy aktualnie za 99,50 zł (zamiast 199 zł).

Ranking
Ranking© Steamdb.info

Sukces High on Life

Nieźle prezentuje się cały czas High on Life, mimo że gra nie jest objęta rabatami i kosztuje 214,99 zł. Pewne oznaki raczkującego sukcesu można było zarejestrować znacznie wcześniej.

Wyprzedaż na Steamie cały czas trwa

Przypomnijmy, że do 5 stycznia trwa Winter Sale na platformie Steam. W ofercie znajdziemy głośne produkcje jak właśnie Elden Ring, ale też tanie gry na PC do kilkudziesięciu złotych.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)