Cyberpunk 2077 na nową generację przełożony. Wiedźmin 3 też

Cyberpunk 2077 na nową generację przełożony. Wiedźmin 3 też

cyberpunk
cyberpunk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Przemysław Juraszek
20.10.2021 19:05

CD Projekt RED opublikowało ważną notkę na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

Wynika z niej, że firma planuje wstrzymać zapowiadane wcześniej na koniec tego roku duże aktualizacje przewidziane dla Cyberpunka 2077 oraz Wiedźmina 3. Te zostały przesunięte na przyszły rok.

Oświadczenie
Oświadczenie© Facebook | CD Project RED

Premiera została przesunięta z powodu rekomendacji podmiotów zarządzających rozwojem obydwu produkcji. CD Projekt RED przeprasza i twierdzi, że tym razem chcą to zrobić dobrze. Nie ma co się dziwić, że Redzi nie chcą powtórzyć katastrofy, którą była premiera Cyberpunka 2077.

Produkcja studia CD Projekt RED okazała się z jednej strony bardzo dobrą grą pod kątem klimatu, fabuły, czy postaci. Niestety, ale w wielu miejscach wydawała się jednak nieskończona oraz była pełna błędów często uniemożliwiających rozgrywkę. Ponadto wersja konsolowa wyglądała bardzo źle szczególnie na starych wersjach konsol, ale z drugiej strony PC zawsze oferowały więcej mocy obliczeniowej.

Gra została już częściowo załatana, ale lista błędów wciąż jest długa. Wygląda więc, że na dalsze poprawki poczekamy według CD Projekt RED przynajmniej I kwartału przyszłego roku.

Z kolei Wiedźmin 3 miał dostać aktualizację już lekko zestarzałej oprawy graficznej zarówno dla wersji PC-towej jak i konsolowej. O ile w pierwszym przypadku gracze mogą poprawić jakość grafiki za pomocą modów w postaci np. HD Reworked Project to konsolowcy muszą zostać z tym co dostali. Zapowiadana premiera odświeżonej wersji Wiedźmina 3 została przeniesiona dopiero na II kwartał przyszłego roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)