Cyberpunk 2077. Microsoft zabiera głos w sprawie zwrotów gry na Xboksa

Cyberpunk 2077. Microsoft zabiera głos w sprawie zwrotów gry na Xboksa

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red
18.12.2020 18:56, aktualizacja: 02.03.2022 22:21

Pojawiło się stanowisko Microsoftu w sprawie refundowania Cyberpunka 2077. I jest to dobra wiadomość: jeśli gra nie spełnia waszych oczekiwań, możecie ją zwrócić. Wyjaśniamy, jakie są warunki rozpatrzenia zwrotu.

Najpierw CD Projekt RED przepraszał za "Cyberpunka 2077", potem gra wylatuje z PS Store do odwołania. Twórcy pracują nad poprawkami i zapewniają, że wszyscy, którzy nie są zadowoleni z gry, mogą ją zwrócić. Otrzymają oczywiście również pełen zwrot kosztów. 

Aby było to możliwe, CPR musiał dojść do porozumienia z Sony, które wcześniej nie oferowało zwrotów za gry kupione cyfrowo. I chociaż Microsoft taką politykę stosuje od dawna, to w głowach wielu graczy pojawiła się ostrzegawcza lampka: czy w przypadku zwrotu kopii na Xboksa, również możemy liczyć na zwrot pełnej kwoty

Odpowiedź brzmi: tak, co potwierdził Microsoft na swoim oficjalnym kanale na Twitterze: 

- Cyberpunk 2077: aby zapewnić każdemu graczowi doświadczenie, jakiego oczekuje na konsoli Xbox, rozszerzymy naszą dotychczasową politykę zwrotów, aby oferować pełny zwrot pieniędzy każdemu, kto kupił "Cyberpunk 2077" cyfrowo w sklepie Microsoft Store, aż do odwołania - czytamy w komunikacie opublikowanym 18 grudnia przez Microsoft

Dodatkowo firma podkreśliła, że wcześniej również uwzględniała większość reklamacji dotyczących "Cyberpunka 2077". Jednocześnie przypominamy, że na razie Microsoft i CD Projekt RED nie prowadzą rozmów w sprawie wycofania gry ze sprzedaży.

Jak zażądać pieniędzy za zakupy w sklepie Xbox? 

Jeżeli kupiliście cyfrową kopię "Cyberpunka 2077" na konsolę Xbox i nie jesteście zadowoleni z działania gry, to możecie zażądać zwrotu pieniędzy przez stronę Pomocy. W tym celu należy zalogować się na swoje konto Xbox i wybrać zamówienie, które chcemy anulować. Następnie wybieramy opcję Zgłoś żądanie zwrotu kosztów. 

Na stronie Xbox czytamy, że "w przypadku większości zakupów po upływie 14 dni nie można uzyskać zwrotu kosztów", więc warto się pospieszyć, jeśli nie jesteście zadowoleni z gry kupionej na premierze. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)