Chcesz zagrać wcześniej w Bad Company 2? Nie ma sprawy

Chcesz zagrać wcześniej w Bad Company 2? Nie ma sprawy

Chcesz zagrać wcześniej w Bad Company 2? Nie ma sprawy
marcindmjqtx
08.02.2010 17:06, aktualizacja: 15.01.2016 13:33

Mamy dla Was kolejny szybki konkurs. Dzięki uprzejmości Electronic Arts będziecie mogli wygrać egzemplarz Battlefield: Bad Company 2 (na wybraną platformę), jak również zagrać przedpremierowo w kampanię dla pojedynczego gracza. Co należy zrobić?

Zadanie jest proste. Należy zgadnąć nazwisko drugiego aktora, który został zatrudniony przy lokalizacji Bad Company 2. Tym razem mamy dla Was wskazówkę - wystąpił on w jednym z kultowych polskich filmów z początku lat 90. Przypomnijmy, że ujawniono już, iż w rolę Haggarda wcieli się Mirosław Baka.

Odpowiedź prosimy przysyłać na adres konkurs (at) polygamia.pl. W temacie wiadomości należy wpisać "Konkurs - Bad Company 2". W treści podać nazwisko aktora oraz link do swojego profilu na Polygamii.

Gra zostanie wysłana dopiero po jej oficjalnej premierze na wybraną przez zwycięzcę platformę. W kampanię dla pojedynczego gracza zagrać będzie można w siedzibie Electronic Arts w Warszawie po uzgodnieniu dogodnego dla obydwu stron terminu. Wymagać to będzie również od Was podpisania stosownych dokumentów o poufności.

Mamy nadzieję, że konkurs się Wam spodoba. Powodzenia. Na Wasze odpowiedzi czekamy aż do pojawienia się oficjalnej informacji, bądź też odpowiedniej publikacji na naszej stronie.

Nasze wrażenia z kampanii dla pojedynczego gracza tutaj. Z multiplayera tu.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)