CD Projekt Red osiąga kolejny mały sukces. Po wielu miesiącach Cyberpunk 2077 wraca do PlayStation Store. Przynajmniej częściowo.

bEUWYsRh

O tym, że CD Projekt Red nie spełnił oczekiwań powiedziano już wiele. Fakt, że Cyberpunk 2077 został usunięty z PlayStation Store mówi sam za siebie. Gra została wydana za szybko, z masą błędów. Kolejne miesiące gracze spędzili na narzekaniu i nagrywaniu zabawnych, a zarazem tragicznych anomalii, które napotykali w trakcie rozgrywki. Na szczęście po ponad sześciu miesiącach od premiery sytuacja ulega zmianie.

Cyberpunk 2077 był zabugowany, a twórcy o tym wiedzieli
Cyberpunk 2077 był zabugowany, a twórcy o tym wiedzieli

CD Projekt Red wprowadza kolejne aktualizacje i poprawki, które doprowadzają Cyperpunka 2077 do pełnej grywalności. Wydaje się, że Sony docenia fakt, że gra staje się pełnoprawnym produktem i powoli przymierza się do przywrócenia możliwości kupienia gry w wersji cyfrowej. W sklepie PlayStation pojawiła się już możliwość dodania najnowszej gry redów do listy życzeń.

Jak długo będziemy czekać na możliwość zakupu CP2077 w PlayStation Store? Wydaje się, że może to nastąpić już niebawem. Nie bez powodu pojawiła się możliwość dodania produktu do listy życzeń. Być może czekamy na ostatnią paczkę aktualizacji, po których gra w końcu powróci do dystrybucji cyfrowej na platformach Sony.

bEUWYsRj

[AKTUALIZACJA]

Jak podaje PAP: Zarząd CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation Store począwszy od dnia 21 czerwca 2021 roku.

Komentarze (11)
bEUWYsSf