CD Projekt Red coś szykuje. Zatrudnia pracowników do nowego RPG z otwartym światem

CD Projekt Red coś szykuje. Zatrudnia pracowników do nowego RPG z otwartym światem
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED
Konrad Siwik

23.09.2021 17:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystko wskazuje na to, że CD Projekt RED pracuje nad nowym tytułem. Studio zaczęło zatrudniać pracowników do projektu, który wygląda na nową grę fabularną z otwartym światem. Na stronie firmy pojawiła się oferta pracy na stanowisku "Open World Designer (Junior/Specialist)".

Na stronie CD Projekt Red można już sprawdzić, jakie wymagania należy spełniać, by pracować dla jednego z największych producentów gier. Po pierwsze, kandydaci muszą przenieść się do Krakowa. Pakiet relokacyjny i lekcje polskiego wliczone w cenę, ale trzeba już biegle władać językiem angielskim.

Oferta wskazuje również, że kandydaci muszą mieć doświadczenie w modowaniu gier, pasję do grania, zdolności komunikacyjne, odznaczać się kreatywnością, czuć estetykę wizualną oraz prezentować silne krytyczne i analityczne myślenie. Powyższe wymagania dotyczą stanowiska juniora.

Tymczasem ci, którzy celują w stanowisko specjalisty, muszą mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie w projektowaniu otwartego świata lub pełnieniu funkcji projektanta misji w studiu triple-A. Każdy zainteresowany ofertą pracy może wysłać swoją aplikację tutaj.

Niestety jak na razie CD Projekt nie wyjaśnia dokładnie, czym jest ten projekt, nie zdradza, czy pracuje nad czymś związanym z Wiedźminem, czy raczej Cyberpunkiem 2077. Opisuje za to swoje cele:

"Nasza misja jest następująca: chcemy dostarczać przełomowe, dojrzałe gry fabularne z głębokim naciskiem na opowiadanie historii i chcemy opakować je w uczciwy, korzystny cenowo pakiet, który gracze uznają za warty ich ciężko zarobionej gotówki. Chcielibyśmy, aby wszystkie gry i gracze byli traktowani w ten sposób, i każdego dnia ciężko pracujemy, aby tak się stało".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)