CD Projekt Red coś szykuje. Zatrudnia pracowników do nowego RPG z otwartym światem

CD Projekt Red coś szykuje. Zatrudnia pracowników do nowego RPG z otwartym światem

CD Projekt Red coś szykuje. Zatrudnia pracowników do nowego RPG z otwartym światem
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED
Konrad Siwik
23.09.2021 17:51

Wszystko wskazuje na to, że CD Projekt RED pracuje nad nowym tytułem. Studio zaczęło zatrudniać pracowników do projektu, który wygląda na nową grę fabularną z otwartym światem. Na stronie firmy pojawiła się oferta pracy na stanowisku "Open World Designer (Junior/Specialist)".

Na stronie CD Projekt Red można już sprawdzić, jakie wymagania należy spełniać, by pracować dla jednego z największych producentów gier. Po pierwsze, kandydaci muszą przenieść się do Krakowa. Pakiet relokacyjny i lekcje polskiego wliczone w cenę, ale trzeba już biegle władać językiem angielskim.

Oferta wskazuje również, że kandydaci muszą mieć doświadczenie w modowaniu gier, pasję do grania, zdolności komunikacyjne, odznaczać się kreatywnością, czuć estetykę wizualną oraz prezentować silne krytyczne i analityczne myślenie. Powyższe wymagania dotyczą stanowiska juniora.

Tymczasem ci, którzy celują w stanowisko specjalisty, muszą mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie w projektowaniu otwartego świata lub pełnieniu funkcji projektanta misji w studiu triple-A. Każdy zainteresowany ofertą pracy może wysłać swoją aplikację tutaj.

Niestety jak na razie CD Projekt nie wyjaśnia dokładnie, czym jest ten projekt, nie zdradza, czy pracuje nad czymś związanym z Wiedźminem, czy raczej Cyberpunkiem 2077. Opisuje za to swoje cele:

"Nasza misja jest następująca: chcemy dostarczać przełomowe, dojrzałe gry fabularne z głębokim naciskiem na opowiadanie historii i chcemy opakować je w uczciwy, korzystny cenowo pakiet, który gracze uznają za warty ich ciężko zarobionej gotówki. Chcielibyśmy, aby wszystkie gry i gracze byli traktowani w ten sposób, i każdego dnia ciężko pracujemy, aby tak się stało".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)