Car Mechanic Simulator 2018 i Agony to pierwsze gry Play Way, które dostaną na konsolach pudełkowe edycje

Car Mechanic Simulator 2018 i Agony to pierwsze gry Play Way, które dostaną na konsolach pudełkowe edycje
Paweł Olszewski

02.06.2017 13:00, aktual.: 23.06.2017 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Warszawski wydawca musi wierzyć w te tytuły, bo podpisał umowę dystrybucyjną z Koch Media.

Play Way to chyba najprężniejszy polski wydawca - właściwie co miesiąc wrzuca na rynek jakieś gry albo chociaż dodatki do starszych tytułów. Z jednej strony są to wszelakie symulatory, z drugiej całkiem ambitne indyki. O tych pierwszych raczej rzadko na Polygamii piszemy, nie jest to nasz konik, choć są wyjątki, vide 911 Operator. O drugich wręcz przeciwnie - całkiem często bierzemy te gry na tapet, czy to w formie recenzji (ostatnio Slice, Dice & Rice i The Way), czy przedpremierowych zapowiedzi. Nie inaczej było z Car Mechanic Simulator 2018 i Agony. O pierwszej wspominałem przy okazji zapowiedzi (wtedy miał jeszcze numerek "2017" w tytule), drugą Patryk ograł na PGA.

Obraz
Obraz

Skoro już piszemy o polskich grach, które całkiem nieoczekiwanie dostaną wydania pudełkowe na konsolach, warto też wspomnieć o jednej, która o dziwo go nie ma. Jeszcze ciepły na konsolach Shadow Warrior 2, nie licząc bardzo ograniczonego kolekcjonerskiego nakładu na PS4, i to tylko w Stanach Zjednoczonych, nie jest dostępny w fizycznym wydaniu. Co jest przeciwieństwem "jedynki".

Trochę szkoda, bo brak pudełek to też troszkę mniejsza sprzedaż wśród niedzielnych graczy sugerujących się sklepowymi półkami.

AKTUALIZACJA:

Obraz

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)