Call of Duty: Vanguard oficjalnie. Jest zapowiedź i kolejne przecieki

Strona głównaCall of Duty: Vanguard oficjalnie. Jest zapowiedź i kolejne przecieki
17.08.2021 13:33
Wszystko wskazuje na to, że tak będzie wyglądać okładka Call of Duty Vanguard
Wszystko wskazuje na to, że tak będzie wyglądać okładka Call of Duty Vanguard

Po niezliczonych domysłach, przeciekach w końcu możemy napisać oficjalnie: Call of Duty: Vanguard istnieje i wkrótce dowiemy się o nim wszystkiego.

bEJLTwIB

Activision jest bardzo powściągliwe i nie dzieli się szczegółami. Pokazali więc teaser, a więc "zapowiedź, zapowiadającą zapowiedź". Potwierdza się w niej wszystko, o czym informowały kolejne przecieki. Począwszy od tytułu, Call of Duty: Vanguard, przez czas akcji, czyli szeroko pojęte okolice II wojny światowej, po poukrywane twarze bohaterów gry.

Sam zwiastun mówi niewiele, ale zapowiada duże wydarzenie, które obędzie się 19 sierpnia o godzinie 19:30 na serwerach gry Call of Duty: Warzone. To tam odbędzie się oficjalna zapowiedź nowej produkcji Activision, niewykluczone, że pojawi się również możliwość rozegrania pierwszych potyczek na nowej mapie.

Razem z oficjalną zapowiedzią pojawiły się… kolejne przecieki. Tym razem dotyczą dat testów beta Call of Duty: Vanguard. Pierwsze miałyby się odbyć już 27 - 29 na PlayStation, potem znów 10 - 12 września na tej samej platformie. Otwarta beta dla wszystkich może wystartować natomiast 16 września i potrwać cztery dni.

bEJLTwID

Nie wiadomo kiedy dokładnie planowana jest oficjalna premiera Call of Duty: Vanguard, ale poprzednie przecieki mówiły o dacie 5 listopada. Gra prawdopodobnie trafi na pecety i konsole PlastStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Udostępnij:
bEJLTwJz