Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Caliber wchodzi w fazę zamkniętych beta testów

Strona głównaCaliber wchodzi w fazę zamkniętych beta testów
24.02.2020 11:38
Caliber wchodzi w fazę zamkniętych beta testów
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bDKeHdCe

Owoc współpracy 1C Game Studios i Wargamingu już niedługo rozpocznie podbój Europy.

bDKeHdBx

Wargaming powoli wyrasta nam na pełnoprawnego wydawcę, który zbiera pod swoje skrzydła coraz to bardziej utalentowane zespoły i wspiera je finansowo oraz swoim wieloletnim doświadczeniem. Białoruska firma (z siedzibą na Cyprze, ale ćśśś), która znana była dotychczas z tworzenie rozbudowanych gier z serii World of… oficjalnie wsparła Mad Head Games w tworzeniu Pagan Online, które miałem okazję ogrywać dokładnie rok temu podczas pokazu dla prasy. Relację połączoną z wywiadem możecie przeczytać tutaj, ale tytuł ogrywali też Asia i Bartek Stodolny, gdy trafił do wczesnego dostępu.

Caliber: Wkrótce rozpoczną się zamknięte testy beta

Podczas zeszłorocznego Gamescomu Wargaming ogłosił, że wesprze kolejne studio – padło na rosyjskie 1C Game Studios, które szykuje się do wydania gry Caliber, czyli taktycznej, kooperacyjnej strzelanki z perspektywy trzeciej osoby, która całym garściami czerpie z sieciowych trybów znananych z serii Ghost Recon od Ubisoftu. Do tej pory produkcja była dostępna na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw, gdzie zebrała ponad milion użytkowników, którzy rozegrali ponad 53 milionów meczy zarówno w trybie PvE, jak i PvP.

325323040999487452

Co ważne, dokładana data rozpoczęcia testów nie została jeszcze określona, jednak jak dodaje Kirill Stadnik, dyrektor gry Caliber, te wystartują prędzej niż później:

bDKeHdBz

Tytuł zapowiada się całkiem nieźle, a sam Wargaming nie wybiera do współpracy byle kogo, więc o ile Caliber nie stanie się “nowym Fortnite’m”, tak z czystym sumieniem można założyć, że będzie przynajmniej kompetentną strzelanką. A czasem to w zupełności wystarczy.

Bartek Witoszka

bDKeHdCv