Brać, nie pytać i grać. Darmowa produkcja od Epic Games Store

Brać, nie pytać i grać. Darmowa produkcja od Epic Games Store

Epic Games Store
Epic Games Store
04.08.2022 17:00

Nowy tydzień, nowa darmowa gra od Epic Games Store. Już teraz, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat, można pobrać wciągający tytuł. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i oddać się rozrywce.

Gry za darmo w Epic Games Store

Nowa darmowa gra pojawiła się właśnie w Epic Games Store. Być może poprzednia oferta, w ramach której można było odebrać Symulator Koszenia Trawnika, nie przemawiała do wszystkich graczy, więc warto dać szansę kolejnej produkcji. Tym razem postawiono na grę wieloosobową.

Unrailed! od teraz bezpłatnie

Unrailed!
Unrailed!© Indoor Astronaut

Unrailed! to dość ciekawa produkcja, oferująca zabawę dla wielu graczy. Jedną z głównych cech tej gry, są proceduralnie generowane plansze, przez które należy przeprowadzić pociąg. Poziom trudności rośnie wraz z postępami. Kluczowa tutaj może okazać się skuteczna współpraca.

Warto się pospieszyć

Oferta jest ograniczona czasowo, więc warto się pospieszyć. By nie przepadła szansa na wspaniałą zabawę ze znajomymi, należy udać się pod wskazany adres. Unrailed! jest dostępne od 4 sierpnia, od godziny 17:00 czasu polskiego, przez okrągły tydzień.

Alternatywne oferty

Zawsze istnieje jakaś alternatywa. Pierwszą z nich jest darmowa gra na Androida, która spełnia wszystkie wymogi, by być pełnoprawnym symulatorem budownictwa. Proste i przyjemne gry. Lecz tego samego nie można powiedzieć o produkcjach, występujących obecnie na Survival Fest 2022 na platformie Steam.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)