Darmowa gra na Androida. Plac budowy już czeka

Darmowa gra na Androida. Plac budowy już czeka

Construction Simulator Pro
Construction Simulator Pro
Źródło zdjęć: © Google Play | Mageeks
04.08.2022 09:46

Darmowa gra w Google Play. Niespełnieni miłośnicy wznoszenia budynków mogą poddać próbie swój budowlany instynkt i to całkowicie za darmo. Construction Simulator Pro właśnie zyskał status darmowej gry.

W sklepie Google Play pojawiła się interesująca oferta. Nowa darmowa gra, która ma szansę wykazać się jako interesujący "zabijacz czasu". Construction Simulator Pro na Androida to przejaw znanej i sprawdzonej formuły, z jakiej słyną symulacyjne gry poświęcone budownictwu. Niezobowiązująca, lekka i przyjemna rozgrywka, to główny atut tej produkcji.

Construction Simulator Pro oferuje blisko 20 rozmaitych pojazdów, bez których wznoszenie budynków byłoby "trochę" kłopotliwe. Pompy do betonu, koparki, spychacze - wszystko jest i czeka grzecznie na graczy pod tym adresem.

Deweloperzy niemalże prześcigają się w tworzeniu symulacyjnych gier o budownictwie, które będą się wyróżniać. Idealnym przykładem jest produkcja polskiego studia, w której odbudujemy Europę po drugiej wojnie światowej.

Można rzec, że już dziś, 4 sierpnia, odbędzie się mały festiwal darmowych gier. Już dziś w Epic Games Store odbierzemy bezpłatnie interesujący tytuł.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)